Książki o terapii widzenia

Wydawnictwo Akasha wspiera działalność szkoleniową poprzez wydawanie pozycji z zakresu tematyki szkoleń, w tym także dotyczące reedukacji widzenia.

Wśród naszych pozycji wydawniczych można odnaleźć nie tylko legendarną już pracę dra W. Batesa „Lepszy wzrok bez okularów metodą Batesa”, ale również współczesny bestseller podejmujący tę tematykę – „Widzę bez okularów” Niny Grelli i Siergieja Litwinowa.

Nasze książki – a także pozycje innych wydawnictw, które uznaliśmy za interesujące i godne polecenia – można znaleźć w naszym sklepie na Allegro a także zamówić bezpośrednio u nas – telefonicznie pod numerem 694 227 016 lub mailem: dzial.handlowy@akasha.com.pl

„Widzę bez okularów” Nina Grella i Siergiej Litwinow
 

Przystępnie przedstawiony zestaw zasad i technik stosowanych na kursach „Sztuka Świadomego Widzenia”. Książka opisuje jak zmienić niektóre ze swoich przyzwyczajeń w codziennym życiu, aby poprawić wzrok lub całkiem pozbyć się takich wad jak zez, astygmatyzm, krótko i dalekowzroczność.

Szansa na poprawę wzroku w domowych warunkach

„Lepszy wzrok bez okularów metodą Batesa” William H. Bates
 

Lepszy wzrok bez okularów metodą Batesa” jest książką, która pozwala zrozumieć, że można poprawić wzrok i – co ważniejsze – uczy, jak to osiągnąć.
Jest to podręcznik dla wszystkich trenerów i terapeutów zajmujących się problemami ze wzrokiem.

Bates – światowy autorytet w reedukacji widzenia

„ZAPOMNIJ O OKULARACH – naturalne metody poprawy widzenia” – Robert Michael Kaplan

 

Książka ta pomoże ci:
poprawić wzrok twoich dzieci; polepszyć twoje życie zawodowe i bardziej cieszyć się swoim czasem wolnym; nauczyć się specjalnych metod uzdrawiania w takich schorzeniach jak jaskra, zaćma, zapalenie tęczówki, degeneracja plamki żółtej, odwarstwienie siatkówki i wady rogówki, nauczyć się technik zapobiegających występowaniu ujemnych skutków przeciążenia oczu takich jak swędzenie i pieczenie powiek, zawroty i bóle głowy, zmęczenie.

Widzieć i patrzeć – dwa style życia. Zmieniając myślenie poprawiasz wzrok.

„JOGA dla twoich OCZU” – Meir Schneider

 

Kompletny zestaw pomocy do ćwiczeń wzroku opracowany na podstawie doświadczeń własnych Meira Schneidera – niewidomego od urodzenia.
Otrzymanie prawa jazdy i prowadzenie auta bez okularów wykraczało poza granice jego marzeń – ale stało się rzeczywistością.
W jaki sposób to osiągnął – uczy także innych poprzez ćwiczenia zaprezentowane w tym zestawie (kaseta video, książka, tablica i kartki do ćwiczeń). Mamy nadzieję, że pomoże on także i Tobie w odzyskaniu dobrego wzroku.

Jeśli Meir mógł osiągnąć tak wiele – to i Ty możesz widzieć bez okularów!

W naszej ofercie mamy także szereg pomocy służących do ćwiczeń i relaksacji oczu.

Przewiń do góry