Szkolenie trenerskie

Spodobał Ci się kurs korekcji wad wzroku?
Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę tak, by móc ją przekazywać innym?
Uważasz, że metoda reedukacji widzenia Siergieja Litwinowa może stanowić dodatkowe narzędzie w Twojej pracy zawodowej lub wzbogacić ofertę Twojej firmy?

Skorzystaj z możliwości zdobycia doświadczenia i poznania metodyki prowadzenia zajęć z innymi osobami w formie treningu indywidualnego lub warsztatów w małych grupach.

Szkolenie trenerskie prowadzi Siergiej Litwinow

Informacje organizacyjne

Szkolenie trenerskie jest kilkustopniowe.

Warunkiem podstawowym jest udział w standardowym podstawowym kursie korekcji wad wzroku Sztuka Świadomego Widzenia.

Po tym kursie w indywidualnej rozmowie z trenerem jest określana niezbędna ścieżka rozwoju uzależniona od posiadanej wiedzy i doświadczenia. Przykładowo wskazane jest, by osoby, które chcą pracować metoda Litwinowa posiadały przynajmniej pierwszy stopień Praktyk NLP. Jeśli znają NLP nie jest już konieczne uczestniczenie w naszym szkoleniu Praktyk NLP, natomiast jeśli nie zetknęły się wcześniej z narzędziami, jakie daje neurolingwistyczne programowanie – udział w tym szkoleniu będzie stanowił kolejny krok na drodze do zostania trenerem.

Immanentną częścią procesu szkolenia trenerskiego jest również cykl asyst w kursach prowadzonych przez Siergieja Litwinowa  – optymalnie w czasie tygodniowych wczasów Joga dla Twoich oczu dających możliwość współprowadzenia części ćwiczeń z kursantami.

W kursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby dorosłe.

Przewiń do góry