KSRO w terapii widzenia

KSRO w terapii widzenia to nowatorski projekt Siergieja Litwinowa, w którym łączy on swoje dwie autorskie metody – reedukacji widzenia i KSRO czyli Kontrolowanej Samoregulacji Organizmu.

Ten kurs to propozycja zarówno dla osób, które jeszcze nie uczestniczyły w treningach widzenia, jak i dla tych, które znają już podstawowe ćwiczenia, ale chciałyby poznać sposób, pozwalający na trening mentalny, odbywający się w czasie, gdy równocześnie zajmujemy się czymś innym…
Trening bez treningu?
To możliwe dzięki metodzie KSRO.
Na kursie poznasz więcej sposobów, jak pozbyć się okularów i zachować zdrowe oczy. Nauczysz się szybko relaksować, bo zrelaksowane ciało to odprężone oczy i lepszy wzrok!
 
Czym jest stan Kontrolowanej Samoregulacji Organizmu (KSRO)
 
Nasze ciało jest doskonałym mechanizmem nastawionym na przetrwanie w każdych warunkach. W chwilach, gdy nie dbamy o jego ekologię zaczyna chorować.
W każdym z nas tkwią ogromne niespożyte możliwości, które możemy wykorzystać do samouzdrawiania.
Czy można nauczyć się na zawołanie uruchamiać u siebie te zdolności?
Tak!
Uzdrawianie metodą KSRO (Kontrolowana Samoregulacja Organizmu) pomaga uaktywnić mechanizm samoregulacji i autoregeneracji samodzielnie i w sposób świadomy, bez żadnej hipnozy i wizualizacji.
 
 

10 minut transu
zastępuje pół godziny ćwiczeń!

KSRO to umiejętność wywoływania i utrzymywania specyficznego stanu, w którym organizm porządkuje swoje zasoby i aktywuje stłumione funkcje. Nawet wtedy, kiedy idziesz na spacer, jedziesz autobusem lub odpoczywasz oglądając telewizję możesz uzdrawiać się. Nie ma znaczenia, co robi twoje ciało, ważne jest, jak działa twój nieświadomy umysł.
Jedyne czego potrzebujesz – dobrego planu postępowania i odrobinę czasu dla siebie.
Ten stan jest naturalny i tak powszechny, że nie zwracamy na niego uwagi.
Poprawia się nie tylko humor, zdrowie, znikają dolegliwości, które wydawały się nie do pokonania, ale co najważniejsze rośnie pewność siebie, wiara w swój geniusz, czujesz, jak twoje możliwości zmieniają się i rosną z każdą chwilą!
Potrafisz rozwijać się, szybko regenerować siły witalne organizmu. Możesz zmieniać sposób funkcjonowania nie tylko poszczególnych organów takich jak oczy, mięśnie kręgosłupa lub narządy wewnętrzne, ale i wpływać na rozwój swoich umiejętności psychicznych, kształtować swoją osobowość i ciało według własnych potrzeb i marzeń.

Informacje organizacyjne

Najczęściej kurs ten jest prowadzony w formie  weekendowego szkolenia w Krakowie lub innej miejscowości, w której jest grupa zainteresowanych osób. W kursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby dorosłe.

Standardowo zajęcia rozpoczynają się w piątek o godz. 17.00 a  kończą w niedzielę około godz.16.00. W sobotę i niedzielę początek treningu o godz. 10.00. Szczegółowy rytm zajęć jest ustalany z grupą na miejscu.

Koszt kursu „Kontrolowana Samoregulacja Organizmu w terapii widzenia”
przy wpłacie całej kwoty na rachunek bankowy:
Santander Bank Polska S.A. 15 1090 2053 0000 0001 1024 0638
w pierwszym progu cenowym tj wcześniej niż miesiąc przed kursem wynosi 950
a w drugim progu cenowym tj przy wpłacie w okresie 30 dni poprzedzających szkolenie –  1 350 zł.

Cena obejmuje:

  • udział w kursie
  • materiały pomocnicze
  • dostęp do wi-fi
  • przerwy kawowe

Informujemy, iż w przypadku rezygnacji na 3 dni przed kursem będziemy zmuszeni pobrać należność w kwocie 50,- zł, natomiast osoba, która zrezygnuje z udziału w kursie bez powiadomienia nas, zostanie obciążona kwotą 100,- zł na pokrycie kosztów organizacyjnych.

Jeśli nosisz soczewki kontaktowe – weź ze sobą okulary.
Jeśli prowadzisz auto – weź na powrotną drogę słabsze okulary !
Każde dobrze wykonane ćwiczenie daje natychmiastową poprawę wzroku!

W mini sklepiku na kursie do nabycia są książki, kasety audio i wideo, okulary niesoczewkowe i opaski ziołowe do szybkiej regeneracji oczu, muzyka relaksacyjna, tablice i inne pomoce do treningu wzroku oraz preparaty ziołowe wspierające regenerację wzroku.

Przewiń do góry